Parka gelen gizemli adamı yanlışlıkla görenler yada gizlice izleyenler çarpılmış veya delirmişler. Hava karardıktan sonra kimse parka gidemiyor. Oraya gizli kamera yerleştirdim ve adamın yaptıklarını kayda aldım. Gördüklerinize inanamayacaksınız . Açıklanamayan ve Paranormal şeyler oldu. Adam geceleri gelip 3 harflileri çağırıyormuş. Bende yerleştirdiğim kamera ile cinlerin görüntülerini yakaladım ve hayaleti görüntüledim. Yani bu adam süper güçlere sahip ve süper güçlerini kullanırken kameralara yakalandı. Bu tip özel güçleri olan insanlar genelde sadece geceleri dolaşırlar. Ortaya çıkan esrarengiz yaratık kameralara yakalandı. Burası belki de Türkiye'nin en gizemli mekanı. Buraya gelen adam cin çağırıyor. Lütfen bu tip şeylerden korkuyorsanız izlemeyin.
Bir tesadüf sonucu bu adamın ormandaki evinin yerini de öğrendim eğer oraya gitmemi gerçekten istiyorsanız yorumlarda lütfen belirtin.
Destek olmak için videoyu beğenmeyi ve kanalıma Abone olmayı lütfen unutmayın !

☎İş Teklifleri (Business) ► [email protected]

Bu linke tıklayarak kanalıma abone olabilirsiniz► https://www.youtube.com/cha...

►İnstagram'da takip et : https://www.instagram.com/e...

Kocaeli'deki Bu Parkta Gece Yarısından Sonra Neler Oluyor ?
Engin Cengiz
Kocaeli Gebze
Bu video tamamen eğlence amaçlıdır. İzlediğiniz her şey kurgudan ibarettir. Karakterler ve senaryo hayal ürünüdür. Lütfen bu videoya inanmayınız. !
Videoda kullanılan müzikler ;
Kevin MacLeod sanatçısının Gathering Darkness adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org...) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/musi...
Sanatçı: http://incompetech.com/
Deep Horrors Kevin MacLeod #kocaelidekipark #parkolayı #büyücü