HİÇ ŞİİRLİ - MUSTAFA TOPRAK ÖZDEMİR

.. hiç olduğun bir vakitte, içinde bir fırtına çıkmış ve yüzüne bakan herkes üşümüş. ne oldu demişler, şivemiz den olsa gerek n’aptın? demişsin ki ben çok şey. susmuş kalmışsın sonra. devamı devrilmiş kalmış bir yerlere de aramaya korumuşsun. yarım kaldığını sandığın şeylerin aslında çoktan bitmiş olduğunu görmek de oymuş gözlerini öyle simsiyah bir karga gibi. sonra sen böyle değildin demişler de demişler. hayır diyememiş sin. dilini ısırmış sın da kopartıp atamamışsın hiçbir savunma cümlesini. öyle kalmış. içinde bir şarkı çalmış ve cenaze marşı gibi bir şey olduğunu hiçbir yaratılan anlamamış. o şarkı seni bir girdaba sokmuş çocuğum. nakaratında boğulmuş kalmışsın. ne zaman ağzını açsan duymuş herkes uğultulu tınıyı ve kimseye neyin ne olduğunu anlatamamışsın. bir öyle bir böyle yapmışsın ve henüz gözü oyulmayanların gözünde arsız olmuşsun, yavşak olmuşsun. öyle kalmış.
içinde bir yerlere bir çiçek dikmişsin, tüm kanını emmiş büyüyeceğim diye. ölüyorum diyememiş sin yaprağına bile kıyamayıp. annene anlatmışsın, acıyor demişsin. ''piç'' sin sen demiş. buna ayrı çiçeğe ayrı üzülmüş sün ama yaprak kımıldamamış. hiçbir şey değişmemiş. siz şikayet edince bir şeyler değişiyor ama niye bende böyle oluyor demek istemişsin de herkes kulaklarını tıkamış. diyememiş sin bir şey. öyle kalmış.zaman geçmiş.
içinde yerlerde yangın çıkmış, yanıyorum diyememiş sin. bir şeyler dediğinde ve demeye çalıştığında neler olduğunu hatırlamış sın ne zaman ağzını açsan. diyememiş sin o yüzden bir şey. her şey kül olmuş.

by 2020-07-13 141x downloaded 3 0 4:53

Similar Videos

19. HiraiZerdüş - Papatya 2019-02-18 | 71,699,976x downloaded

Recently Searched

Sonali Entertainment Vincenzo Martinelli P B K Studio Phattone07 Sharda Production Andi Annisa Will Creation ProGuitarShopDemos Download Video Mp3 Lesti Keramat Go With Flow Soulreavermy Mp3 Worth It Kuddus Noorani Dudung Wahyuki D2NG Production Download Lagu Mp3 Satu Atau Dua Wow Telugu TV Adrianax XGomez Aiden N Evelyn Theneedledrop TANNU MUSIC Ramane Ghea KOEDANAN TV Vivin Kuruvilla Wwwsogno60 SeanPierceJohnson Rana Indra Channel André E Andrade Light12ification Liquid For Brains Mehndi Songs Mashup Mp3 Free Download Video Editor SR Gary Duncan MishMash 2015 Justin Muzik Kumpulan Lagu Demy Banyuwangi KALZA Entertainment Rahmat Asia Mark McLaren Its Evan Official SpongeBob Production Music SULTAN TERAKHIR Music Paradise English Songs NGEDOBOS NGUDUD PT ALUNAN SENADA RECORD DjRowel Official SI KADUT TEA Berkat Rohani TableTopJoe FORWARDPDX BASS Jonny Kemod Veer Zaara Songs Free Download Mp3 320kbps Lyrics Ridoy Papyall Channel Shalawat Indah Nore Mixes Natan El Profeta T Ringtone Bgms Music Is Our Soul Perez Hilton Juliendorst Henry Love Rap Abstraindo O Absoluto Moodyteen BeatDrops Nicusor Longa EthiopiaWiit Java Studio Production Acha Billa Laspenasdelfenix Henok Bekele Chuther츄더 문에스더 DARK HOUSE MS MUSIC World Relaxation Space Dangdut Mania Simataraja Channel Jambalayer MIXTON MUSIC Pietro Di Maggio Łzy Topic Leal Legacy Achille Lauro AB Reaction2 Otoni Eventos Musicais Studio Irfan Safwan Bob Bowlby R X Rohit 07 Mashrou Leila Music For Projects Shivankur Vashisht Salman Khumar Marissaannmusic Pk Movie Songs Free Download Mp3 Hindi Songs 2012 Triyuliani Revan Vision Production Peregrinos KIRA ON THE PHONE THANI New Years Day მამა მოგეფერება TVne Wong Duwe Gawe Download Lagu Mp3 Wali Alif Ba Ta